FIRMAST Prindi

Osaühing Baltic Bolt OÜ on loodud 1989. aastal ning põhitegevusalaks on kinnitusvahendite jae- ja hulgimüük. Meie missiooniks on pakkuda mõistliku hinnaga kvaliteetseid kinnitusvahendeid lahendamaks kõikvõimalikke kinnitusprobleeme. Lisaks pakutavatele kinnitusvahenditele on meie tootevalikusse lisandunud suur valik professionaalseid tööriistu.
 
OÜ-l Baltic Bolt on müügiesindused Tallinnas, Rakveres, Narvas, Haapsalus, Paides, Viljandis, Tartus, Kuressaares, Jõhvis ja Pärnus. Lai tootevalik ja professionaalne müügipersonal võimaldavad pakkuda klientidele kiiret ning kvaliteetset teenindust, mis on loonud usalduse klientide hulgas. Peame oma ülesandeks hoida enamuse oma kaupadest pidevalt müügivalmis ja kiiresti tarnida klientidele vajaminevaid eritooteid.

Oma kaubad impordime Saksamaalt, Soomest, Itaaliast, Austriast, Hollandist, Iisraelist, Taivanist ja Hiinast ning see võimaldab leida igaühe soovidele ja võimalustele sobiva lahenduse. Otsesidemed tootjatega võimaldavad kujundada ja hoida  kliendisõbralikku hinnataset, mis on ühesugune kõigis müügiesindustes.

Töötame selle nimel, et meie kogemused ja professionaalne meeskond rahuldaks klientide muutuvaid vajadusi ning soovime hoida pälvitud usaldust.  
OÜ Baltic Bolt   Forelli 8a 10621 Tallinn   Tel (+372) 650 8960   Faks (+372) 650 8970   balticbolt@balticbolt.ee
Web Expert