KONTAKT Prindi


 

Baltic Bolt OÜ

Telefon (+372) 650 89 60


Faks (+372) 650 89 70
Forelli 8a  10621 TALLINN 
balticbolt@balticbolt.ee

Kauplus avatud




Müügiosakond

Esmaspäevast reedeni 8.00 – 17.00
Laupäeval 9.00 – 14.00
Pühapäeval ja riiklikel pühadel suletud



Tel(+372) 650 89 67

 

töötajad


Pärnu müügiesindus

Telefon (+372) 44 74 809           



Savi 17   80010 PÄRNU
parnu@balticbolt.ee

Kauplus avatud

Esmaspäevast reedeni 8.00 – 17.00
Laupäeval, pühapäeval
ja riiklikel pühadel suletud

 

töötajad


Jõhvi müügiesindus

Telefon (+372) 33 51 009           


Linda 15   41536 JÕHVI
johvi@balticbolt.ee

Kauplus avatud

Esmaspäevast reedeni 8.00 – 17.00
Laupäeval, pühapäeval
ja riiklikel pühadel suletud

 

töötajad

                                                                               

 Tartu müügiesindus

Telefon (+372) 776 8810

 

Faks (+372) 776 8815 Ringtee 43b   50105 TARTU
tartu@balticbolt.ee

Kauplus avatud

Esmaspäevast reedeni 8.00 – 17.00
Laupäeval, pühapäeval
ja riiklikel pühadel suletud

 

töötajad

    

Narva müügiesindus

Telefon (+372) 35 64 020

 

Albert-August Tiimanni 1c 21004 NARVA
narva@balticbolt.ee

Kauplus aadressiga Vaksali 19 on
suletud.
Oleme avatud UUES KOHAS 
Albert-August Tiimanni 1c

Kauplus avatud

Esmaspäevast reedeni 8.00 – 17.00
Lõuna: 12.00 - 13.00                         Laupäeval, pühapäeval
ja riiklikel pühadel suletud

 

töötajad


                                                                           

 Rakvere müügiesindus

Telefon (+372) 32 24 443


 

Narva 29   44311 RAKVERE
rakvere@balticbolt.ee

Kauplus avatud

Esmaspäevast reedeni 8.00 – 17.00
Laupäeval, pühapäeval
ja riiklikel pühadel suletud

 

töötajad


 Haapsalu müügiesindus

Telefon (+372) 47 73 840

 

Tehnika põik 4  90401 UUEMÕISA
haapsalu@balticbolt.ee

Kauplus avatud

Esmaspäevast reedeni 9.00 – 17.00
Laupäeval, pühapäeval
ja riiklikel pühadel suletud

 

töötajad


 Paide müügiesindus

Telefon (+372) 48 71 441

 

Pärnu 124   72720 PAIDE
paide@balticbolt.ee

Kauplus avatud

Esmaspäevast reedeni 8.00 – 17.00
Laupäeval, pühapäeval
ja riiklikel pühadel suletud

 

töötajad


 Viljandi müügiesindus

Telefon (+372) 43 31 132           

 

Reinu tee 25   71020 VILJANDI
viljandi@balticbolt.ee

Kauplus avatud

Esmaspäevast reedeni 8.00 – 17.00
Laupäeval, pühapäeval
ja riiklikel pühadel suletud

 

töötajad

 

Kuressaare müügiesindus

Telefon (+372) 45 33 449           

 

Ringtee 14   93815 KURESSAARE
kuressaare@balticbolt.ee

Kauplus avatud

Esmaspäevast reedeni 9.00 – 17.00
Laupäeval, pühapäeval
ja riiklikel pühadel suletud

 

töötajad



 

 

 
OÜ Baltic Bolt   Forelli 8a 10621 Tallinn   Tel (+372) 650 8960   Faks (+372) 650 8970   balticbolt@balticbolt.ee
Web Expert